FAQ

Kiedy i gdzie odbywa się konferencja?
Forum Amputacji odbywa się w piątek 13 października 2023 r. (część konferencyjna) oraz 14 paździenika 2023r. (część szkoleniowa). Wydarzenie odbędzie się w Aparthotelu Lwowska 1 w Krakowie w godz. 09.00- 16.00.

Do kiedy mogę kupić bilety?
Bilety na wydarzenie stacjonarne można kupić do dnia 08.10.2023 r., o ile wszystkie miejsca nie zostały zarezerwowane wcześniej. Liczba miejsc jest ograniczona.

Czy mogę otrzymać fakturę pro-forma?
System rezerwacyjny umożliwia wystawienie faktury pro-forma. Należy zaznaczyć odpowiednią opcję oraz podać niezbędne do wystawienia faktury dane. Po zaksięgowaniu płatności na koncie wskazanym na fakturze pro-forma, bilet oraz faktura VAT zostaną przesłane na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Faktura pro-forma jest dostępna wyłącznie dla płatności za bilet przelewem tradycyjnym. Zostanie wygenerowana oraz przesłana na podany adres mailowy jedynie w przypadku zaznaczenia przy zakupie jako sposobu płatności przelewu tradycyjnego oraz opcji “Chcę otrzymać fakturę” i podaniu niezbędnych danych.

Czy otrzymam Certyfikat uczestnictwa?
Tak, każdy z uczestników otrzyma imienny CERTYFIKAT uczestnictwa w konferencji i lub/szkoleniu. Certyfikaty zostaną wysłane uczestnikom e-mailem w ciągu 7 dni od zakończenia wydarzenia.

Kiedy dostanę link do transmisji online?
Indywidualny link do pokoju konferencyjnego każdy z uczestników otrzyma dzień przed konferencją. WAŻNE! Link zostanie wysłany automatycznie na adres e-mail podany na zgłoszeniu. KONIECZNIE należy sprawdzić folder SPAM lub INNE.

Kiedy otrzymam nagranie wideo?
Nagrania wideo konferencji i/lub szkolenia zostaną udostępnione wszystkim uczestnikom na 30 dni. Link do strony z zapisem wydarzenia zostanie wysłany uczestnikom do 14 dni od zakończenia wydarzenia.

Co jeśli będzie lockdown?
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia stacjonarnego w przypadku zmiany przepisów dotyczących organizacji wydarzeń szkoleniowych. W takim przypadku wydarzenie zostanie zorganizowane w formie wirtualnej. Uczestnikom, którzy kupili bilet na szkolenia stacjonarne, zostaną zwrócone pieniądze i zaproponowane uczestnictwo w wydarzeniu online w kwocie pakietu online.